Snow Rally Canada

Snow Rally Canada dla Android

Praca w Kanadzie dla kieszonkowego rajdowca

Snow Rally Canada to pasjonujące wyścigi samochodowe w 3D. Gra przeznaczona jest dla telefonów pod kontrolą systemu operacyjnego Android.Snow Rally Canada to gratka dla wszystkich fanów motoryzacji. Wizualnie gra nie zachwyca. Grafika gry Robiłaby...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Efektowne powtórki

Wady

  • Sterowanie nieprzystosowane do ekranu dotykowego

Dobry
7

Snow Rally Canada to pasjonujące wyścigi samochodowe w 3D. Gra przeznaczona jest dla telefonów pod kontrolą systemu operacyjnego Android.

Snow Rally Canada to gratka dla wszystkich fanów motoryzacji. Wizualnie gra nie zachwyca. Grafika gry Robiłaby ona wrażenie na telefonach z technologią Java, ale od gier na urządzenia z dużym, dotykowym ekranem wymaga się więcej. Jedynie powtórki wideo wyglądają dość znośnie.

W Snow Rally Canada mamy do dyspozycji trasy prowadzące przez malownicze bezdroża, w które obfituje mapa Kanady. Samochód nie zachowuje się zbyt realistycznie i prowadzenie go jest bardzo trudne. Sprawę utrudnia złe umieszczenie klawiszy odpowiedzialnych za sterowanie. Wielokrotnie zamiast skręcić udało nam się wyjść z gry.

Snow Rally Canada to dokonała rozrywka dla miłośników wyścigów. Szkoda, ze trudne sterowanie psuje trochę zabawę.

Najczęściej pobierane Wyścigi na android

Snow Rally Canada

Download

Snow Rally Canada 1.2

Opinie użytkowników o Snow Rally Canada

Sponsorowany×